-->

Pragmatyczna agencja brandingowa

Markę łączymy z kluczowymi obszarami i procesami firmy. Nadajemy wszystkim działaniom spójność osiągając realny wpływ na wyniki.

Wypracowujemy i rozwijamy przewagi marki, które zdystansują konkurentów oraz przekonają odbiorców.

Brand consulting & design

Budujemy i rozwijamy marki firm, które chcą wzmocnić swoją pozycję w branży

Bezpłatna konsultacja  →

Pragmatyczna agencja brandingowa

Markę łączymy z kluczowymi obszarami i procesami firmy. Nadajemy wszystkim działaniom spójność osiągając realny wpływ na wyniki.

Wypracowujemy i rozwijamy przewagi marki, które zdystansują konkurentów oraz przekonają odbiorców.

Brand consulting & design

Budujemy i rozwijamy marki firm, które chcą wzmocnić swoją pozycję w branży

Bezpłatna konsultacja  →

Pragmatyczny proces™....

Wpływamy marką na biznes

Rozumiemy złożoność biznesu. Dobry design i angażująca komunikacja to tylko jedne z narzędzi służące budowaniu marki.

Wypracowaliśmy metodologię, która pozwala realizować ambicje biznesowe i zwiększać udział w rynku adekwatnie do potencjału branży oraz możliwości firmy.

pragmatyzm – to realistyczne ocenianie rzeczywistości i podejmowanie jedynie takich działań, które będą skuteczne

Poznaj proces →

Realizujemy również mniejsze projekty marek

Zastanawiasz się jak zacząć?

Umów bezpłatną konsultację.

Podczas 20 minutowej rozmowy telefonicznej przedstawisz nam kluczowe wyzwanie z jakim się mierzysz w biznesie lub marketingu. My wskażemy wstępną koncepcję rozwiązań.

Twoja marka może stać się narzędziem biznesowym. Poznaj koncepcję działań dla swojej firmy.
Marcin Tkaczyk – Strateg marki
Marcin Tkaczyk
Strateg marki
Umów bezpłatną konsultacje

Efektem współpracy są praktyczne narzędzia dla biznesu.

Strategia marki

Zdefiniowany “pomysł na markę”, którego celem jest uzyskanie przewagi nad konkurentami i osiągniecie założonych korzyści biznesowych. Opracowana strategia zapewni spójne rozumienie celu, ułatwi rozwój marki i wdrożenie pracowników.

Strategia komunikacji

Sprecyzowany styl komunikacyjny, który zaangażuje obraną grupę odbiorców do wejścia w interakcję z marką. Strategia pozwoli zrozumieć pracownikom oraz podwykonawcom w jaki sposób tworzyć skuteczne treści oraz efektywnie komunikować się z odbiorcą.

Nazwa

Unikatowa i możliwa do zastrzeżenia nazwa: marki, submarek, serii i kategorii oraz produktów i usług. Wzmocni wyróżnienie się na rynku i pozostanie w pamięci odbiorców.

System wizualny (zawiera logo)

Zestawienie wyrazistych elementów wizualnych, które nada marce charakterystyczny i spójny wizerunek, skutecznie wyróżnią ją na tle konkurencji i zwiększy jej rozpoznawalność.

Doświadczenia odbiorców (procesy)

Zaprojektowane doświadczenia na poszczególnych etapach relacji odbiorcy z marką wpłyną na jego zaangażowanie, satysfakcję, lojalność i skłonność do poleceń. Ustandaryzowane procesy zapewnią spójny standard obsługi klienta przez pracowników oraz usprawnią ich wdrożenie.

Brand guidelines (wytyczne marki)

Przewodnik standaryzujący markę. Precyzyjne wytyczne zapewnią jednoznaczne rozumienie celu, zasad efektywnej komunikacji oraz używania systemu wizualnego przy tworzeniu materiałów marketingowych i sprzedażowych. Narzędzie ułatwi wdrożenie pracowników, zredukuje czas, koszty i ryzyko rozmycia marki.

Scenariusze komunikacyjne

Scenariusze i wskazówki dla rozmów pracowników z klientami. Bazują na wypracowanym know-how firmy, skutecznych praktykach komunikacyjnych oraz są dopasowane do poszczególnych procesów. Pozwolą one podnieść efektywność sprzedaży i zoptymalizować obsługę klienta.

Treści przedstawiajace markę i jej ofertę

Zwięzłe i nieprzytłaczające treści, które są dopasowane do procesu decyzyjnego klienta. Zdobędą jego uwagę oraz poprowadzą go, tym samym redukując czas i koszt bezpośredniej obsługi przez pracowników. Kluczowym rezultatem będzie zwiększona ilość nowych szans sprzedażowych (zapytań) lub dokonanych zakupów.

Materiały marketingowe i sprzedażowe

Projekty materiałów wykorzystywanych w działaniach promocyjnych oraz w poszczególnych etapach procesu sprzedażowego. Materiały te wesprą pracę sprzedawców i ułatwią pozyskanie klienta.

Strona internetowa

Atrakcyjna, intuicyjna i angażująca strona internetowa, która poprowadzi odbiorcę do podjęcia oczekiwanej decyzji. Pozwoli na optymalizację marketingu i sprzedaży.

Narzędzia cyfrowe (UX/UI)

Nowoczesne i intuicyjne rozwiązania cyfrowe poszerzające możliwości odbiorców w interakcji z marką oraz automatyzujące część procesów biznesowych i wykonawczych. Pomogą rozwiązać poszczególne problemy lub zoptymalizują wysiłki po stronie firmy lub jej klientów.

Odpowiedzialni

Analizujemy możliwości firmy oraz potencjał branży, aby wyznaczyć realne cele i dobrać działania, które będą skuteczne i rentowne.

Pragmatyczni

Marka ma być skuteczna i realizować obrane cele. Naszym atutem jest logiczne myślenie i zdolność dostrzegania nieoczywistych połączeń.

Kreatywni

Odrzucamy to co pospolite, aby realizować śmiałe koncepcje, które zapadną w pamięć odbiorców i podniosą atrakcyjność marki.

Branże dla których pracowaliśmy

Budowlana

Badania i rozwój

Beauty

Chemiczna

E-commerce

Finanse

Fitnes i zdrowie

Gastronomia

Instytucje publiczne

Kultura i sztuka

Meble

Nieruchomości

Narzędzia

Prawo

Produkcja

E-commerce

Ubezpieczenia

Usługi

Wydarzenia

Przedstaw nam swój projekt

Skontaktujemy się z Tobą i po krótkiej rozmowie przedstawimy Ci wstępną koncepcję możliwych podejść dla realizacji Twojego projektu oraz szacowany budżet.

Twoja wiadomość została wysłana.
Wystąpił błąd w wysyłaniu wiadomości. Spróbuj wysłać wiadomość ponownie, lub zadzwoń +48 794 301 550 i przedstaw nam swój projekt.